Zrealizowane inwestycje

Zapoznaj się z naszymi realizacjami:

Dominowo Os. Chabrowe


W tym uroczym zakątku, tuż przy lesie, powstały cztery szeregi, a w każdym z nich dwa domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Łącznie w pobliżu ulicy Średzkiej w Dominowie powstało łącznie 16 lokali.

 

Nasze domy łączą w sobie nowoczesne rozwiązania, ciekawy design, a także funkcjonalność i wygodę. Ponadto zainwestowaliśmy w najlepszej jakości materiały, tak aby nabyte mieszkania stwarzały bezpieczeństwo oraz były użyteczne przez lata. Kolejnym niewątpliwym atutem jest ich energooszczędność oraz niewielkie koszty eksploatacji.

 

Do każdego domu przynależy ogrodzony, duży i zielony ogród, a metraż działek mieści się w granicach od 160,4 m kw. do 409,5 m kw. Mieszkańcy każdego z lokali mają do dyspozycji dwa miejsca parkingowe umiejscowione przed budynkiem.

 

Inwestycja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że zdecydowaliśmy o tym, żeby w niedalekiej odległości przygotować domy o metrażu od 56 do 88 m kw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów na Osiedlu Słonecznym w Dominowie!

Jarocin ul. Leszczyce


Projekt inwestycyjny w Jarocinie to niewielki, kameralny kompleks trzech szeregów mieszkań, położonych w urokliwej dzielnicy Leszczyce. To idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają życie w mieście, a jednocześnie potrzebują odprężenia po dniu pełnym obowiązków pracy. Udogodnieniem jest bliskość wielu punktów handlowo – usługowych, placówek oświatowych i miejsc użyteczności publicznej, których beż wątpienia nie brakuje w mieście, a jednocześnie ułatwiają życie całej rodzinie.

 

Powierzchnie działek,  na których wybudowano domy, są zróżnicowane – od 41,80 m², aż do 313,70 m². Działki są ogrodzone, a dla każdego mieszkania przeznaczone są jedno bądź dwa miejsca parkingowe, w zależności od typu mieszkania.

Sulęcinek


Inwestycja w Sulęcinku jest zlokalizowana przy ulicy Borowskiej. W ramach tego osiedla powstał kompleks 12 budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy dom ma powierzchnię 100,81m² lub 94,63m², posiada garaż, dodatkowe miejsce parkingowe przed domem oraz ogród (działki od 186m² do 360m²). Na parterze zlokalizowane są przedsionek, łazienka, salon z aneksem kuchennym, garaż oraz kotłownia. Z kolei na piętrze znajdują się trzy pokoje oraz łazienka. Każdy budynek jest ogrodzony. Jednym z największych atutów oferowanych budynków jest połączenie ich ścianą garażową, co zapewnia doskonałe wygłuszenie pomieszczeń, a tym samym chroni Państwa prywatność.

 

Inwestycja powstała w cichej, spokojnej okolicy, a otoczenie łąk i lasów gwarantuje odpoczynek od miasta. Jednocześnie zapewniony jest bliski dostęp do sklepów, szkoły, kościoła, stacji kolejowej, apteki, warsztatów samochodowych itp.

Pigłowice


Pigłowice to niewielka miejscowość, zlokalizowana na obrzeżach Środy Wielkopolskiej. Bliskość trasy S11 zapewnia szybki i komfortowy dojazd do Poznania i Jarocina. W tej lokalizacji wybudowaliśmy 2 domy w zabudowie bliźniaczej, każdy o powierzchni 100,81m², z garażem, a także dodatkowym miejscem parkingowym przed domem i ogrodem o powierzchni 394 m kw. lub 414m kw. Jednym z największych atutów tych budynków jest połączenie ich ścianą garażową, co daje doskonałe wygłuszenie pomieszczeń, a tym samym zapewnia mieszkańcom prywatność. Domy sprzedały się niemal natychmiast i planowana jest kontynuacja inwestycji. W bezpośrednim sąsiedztwie, na bazie tego samego projektu, powstaną kolejne budynki.