Zrealizowane inwestycje

Zapoznaj się z naszymi realizacjami:

Dominowo Os. Chabrowe


Dajemy więcej niż dom! Budujemy mieszkania, w których sami chcielibyśmy zamieszkać…

W Dominowie w pobliżu ulicy Średzkiej (tuż przy lesie) postawiliśmy osiedle dwumieszkaniowych domów w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy 16 mieszkań dla rodzin, singli i seniorów.

  • nowoczesne rozwiązania architektoniczne,
  • ciekawy design,
  • funkcjonalność i wygoda,
  • energooszczędne, nowoczesne materiały (niewielkie koszty eksploatacji).

Dom w Dominowie to nowa opowieść o Tobie i Twojej rodzinie. Wyobraź sobie przy domu ogrodzony, zielony ogród. Metraż działek wynosi: od 160,4 mkw. do 409,5 mkw. Mieszkańcy każdego z lokali mają do dyspozycji dwa miejsca parkingowe przed budynkiem.

Inwestycja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że zdecydowaliśmy niedaleko osiedla przygotować domy o metrażu od 56 do 88 mkw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów na Osiedlu Słonecznym w Dominowie!

Jarocin ul. Leszczyce


A gdybyś tak zamieszkał blisko miasta, lasu i z łatwym dojazdem do drogi ekspresowej do Poznania?

Projekt inwestycyjny w Jarocinie to niewielki, kameralny kompleks trzech szeregów mieszkań, położonych w urokliwej dzielnicy Leszczyce. To idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają życie w mieście, a jednocześnie potrzebują odprężenia po dniu w pracy. Blisko stąd do sklepów, centrów handlowych, szkół i przychodni lekarskich. To tak, jakby zamieszkać jednocześnie pod miastem, wśród zieleni, i w mieście.

Powierzchnie działek na których wybudowano domy są zróżnicowane – od 41,80 mkw., aż do 313,70 mkw. Działki są ogrodzone, a dla każdej rodziny przeznaczone są jedno bądź dwa miejsca parkingowe (w zależności od typu mieszkania).

Dajemy więcej niż dom! Budujemy mieszkania, w których sami chcielibyśmy zamieszkać…

Sulęcinek


12 domów, łąki i lasy

W Sulęcinku (powiat średzki) przy ulicy Borowskiej wybudowaliśmy 12 domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy dom ma powierzchnię 100,81 mkw. lub 94,63 mkw.

  • garaż,
  • dodatkowe miejsce parkingowe przed domem,
  • ogród (działki od 186 mkw. do 360 mkw.)

Na parterze wybudowaliśmy przedsionek, łazienkę, salon z aneksem kuchennym, garaż oraz kotłownię. Z kolei na piętrze znajdują się trzy pokoje oraz łazienka. Każdy budynek jest ogrodzony. Jednym z największych atutów oferowanych budynków jest połączenie ich ścianą garażową, co zapewnia doskonałe wygłuszenie pomieszczeń, a tym samym chroni Państwa prywatność.

Inwestycja powstała w cichej, spokojnej okolicy, a otoczenie łąk i lasów gwarantuje odpoczynek od miasta. Jednocześnie zapewniony jest bliski dostęp do sklepów, szkoły, kościoła, stacji kolejowej, apteki, warsztatów samochodowych. itp.

Dajemy więcej niż dom! Budujemy mieszkania, w których sami chcielibyśmy zamieszkać…

Pigłowice


Domy w Pigwowicach – duże domy dla rodzin, które cenią prywatność

Pigłowice to niewielka miejscowość, zlokalizowana na obrzeżach Środy Wielkopolskiej. Trasą S11 szybko i komfortowo dojedziesz do Poznania i Jarocina. W Pigwowicach wybudowaliśmy 2 domy w zabudowie bliźniaczej, każdy o powierzchni 100,81 mkw., z garażem, a także dodatkowym miejscem parkingowym przed domem i ogrodem o powierzchni 394 mkw. lub 414 mkw. Jednym z największych atutów tych budynków jest połączenie ich ścianą garażową, co daje doskonałe wygłuszenie pomieszczeń, a tym samym zapewnia mieszkańcom prywatność. Domy sprzedały się niemal natychmiast i planowana jest kontynuacja inwestycji. W bezpośrednim sąsiedztwie, na bazie tego samego projektu, powstaną kolejne budynki.