O firmie

Kim jesteśmy?

Dajemy więcej niż dom! Budujemy mieszkania, w których sami chcielibyśmy zamieszkać?

 

Co możemy zaoferować tym, którzy podejmują jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu? Pewność, spokój i wsparcie. Kibicujemy Tobie i Twoim bliskim od pierwszego telefonu do naszego biura, aż po przekazanie kluczy do mieszkania. Pozwól, że zbudujemy Ci dom!

KDM Deweloper to my. Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają budować i pomagać swoim klientom. Jesteśmy dużą firmą, dlatego możemy sobie pozwolić na poświęcenie Ci czasu. Poczekamy na kredyt, oraz pomożemy skompletować dokumenty.

Zaczynaliśmy jako firma budowlana. Budowaliśmy dla rodzin. W 2009 roku zaczęliśmy pracować z poznańskimi deweloperami. Byliśmy wykonawcami i podwykonawcami inwestycji. Od podszewki poznaliśmy potrzeby Klientów deweloperów, czyli przyszłych mieszkańców budowanych osiedli. Pewnego dnia rozwinęliśmy skrzydła i szybko okazało się, że jesteśmy solidnym partnerem, który buduje osiedla i domy, ale również zaufanie. Dajemy pewność, że zamieszkasz w swoim M szybko i sprawnie.

To nie są puste słowa. Mamy ten komfort, że jesteśmy jednocześnie firmą deweloperską i generalnym wykonawcą. Kontrolujemy budowę od pierwszego wbicia łopaty, po odbiór budynku.

Wiemy, że będziesz płacił rachunki za prąd, wodę i gaz przez wiele lat, dlatego wybieramy energooszczędne materiały. Nie oszczędzamy na nowoczesnych rozwiązaniach, aby mieszkańcy zaoszczędzili na rachunkach. Solidna izolacja i okna o wysokim współczynniku przenikania ciepła zachwycą niejednego inżyniera.

KDM Deweloper jest solidną i godną zaufania firmą. Wybudowaliśmy ponad 400 mieszkań w Poznaniu i gminach ościennych. Natomiast jako firma deweloperska mamy już na swoim koncie zrealizowane inwestycje w Sulęcinku, Osiedle Chabrowe i Słoneczne w Dominowie, w Pigłowicach, w Annapolu, w Jarocinie przy ul. Siedlemińskiej oraz przy ul. Leszczyce, w Pleszewie oraz 3 etapy w Szczytnikach, gm. Kórnik.

Patrzymy na nasze osiedla oczami klientów. Cieszymy się, że KDM Deweloper zbuduje Ci dom.