O firmie

Kim jesteśmy?

Budujemy mieszkania, w których sami chcielibyśmy zamieszkać…

 

KDM Deweloper to dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska, którą tworzą osoby od wielu lat związane z branżą budowlaną, mogące pochwalić się sporym doświadczeniem i wiedzą.

Zaczynaliśmy jako firma budowlana, świadcząc usługi na zlecenie od Klientów indywidualnych. W 2009 roku nawiązaliśmy współpracę z poznańskimi deweloperami jako wykonawcy i podwykonawcy inwestycji. Będąc praktykami, poznaliśmy potrzeby Klientów deweloperów, czyli przyszłych mieszkańców budowanych osiedli. Duża porcja ambicji i ogrom poświęconego czasu pozwoliły nam rozwinąć skrzydła do tego stopnia, że sami zapragnęliśmy realizować własne projekty.

Połączenie firmy deweloperskiej i generalnego wykonawcy sprawia, że nasze inwestycje są realizowane w taki sposób, jaki był zamierzony od początku. Same projekty mieszkań tworzone są z myślą o funkcjonalności i energooszczędności. Budując domy i mieszkania, wybieramy materiały, które pozwalają zaoszczędzić cenną energię. Dzięki temu możliwe jest maksymalne obniżenie kosztów eksploatacji budynków. Nasze budownictwo charakteryzuje się solidnie wykonaną izolacja termiczną ścian i dachów, montowane są okna o wysokim współczynniku przenikania ciepła.

KDM Deweloper jest solidną i godną zaufania firmą. Jako firma usługowa wybudowaliśmy ponad 400 mieszkań w Poznaniu i gminach ościennych. Natomiast jako firma deweloperska mamy już na swoim koncie zrealizowane inwestycje w Sulęcinku (kompleks 12 budynków w zabudowie bliźniaczej), Osiedle Chabrowe w Dominowie (16 domów jednorodzinnych) oraz w Pigłowicach (dwa budynki w zabudowie bliźniaczej).

„Stawiamy siebie na miejscu potencjalnego Klienta” – to hasło które nam przyświeca.