Nowy Jarocin – ul. Siedlemińska

Jarocin ul. Siedlemińska

Budowane osiedle Nowy Jarocin to odpowiedź na duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Jarocinie. Przy ulicy Siedlemińskiej, oddalonej kilka kilometrów od centrum Jarocina, powstanie nowoczesne osiedle 5 budynków wielorodzinnych.

 

Chciałbyś po pracy wyciszyć się albo spędzić miło czas z rodziną we własnym M, ale mimo to chcesz mieć komfort bliskości infrastruktury miasta? Dobrze trafiłeś!!! Nasze mieszkania usytuowane są w cichej i spokojnej okolicy, ale nadal w granicach administracyjnych Jarocina.

 

Oferujemy mieszkania o powierzchni od 25,98 m kw. do 57,69 m kw. w cenie już od 104.000 zł brutto. W ramach I etapu powstają 2 budynki wielorodzinne (po 14 mieszkań), a termin ich ukończenia to I połowa 2019. Natomiast w ramach II zadania zostaną wybudowane 3 budynki wielorodzinne,  w których łącznie znajdą się 42 mieszkania. Termin oddania to III kwartał 2020.

 

Jako inwestor, przygotujemy także otoczenie całego osiedla, w tym między innymi:  brukowane drogi wewnętrzne, chodniki, ławki, oświetlenie, miejsca postojowe, a także pomieszczenie gospodarcze dla wszystkich mieszkańców, gdzie będzie można zostawić wózki i rowery.

 

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach oraz ich rodzicach, przygotujemy dodatkowo plac zabaw oraz boisko.